Volné pracovní místo  Skladník skladu Pematex Ústí nad Labem (m)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu, nářadí a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti ČR a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

  • Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Skladník centrálního skladu Ústí nad Labem“
  • Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naši společnost? Baví Vás skladové hospodářství?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

  • provádět denní výdej a příjem zboží
  • zajišťovat administrativní evidenci ve skladovém systému
  • péče o velkoobchodní sklad a jeho stav
  • pozice je vhodná pouze pro muže, zvedáním a přenášení spojovacího materiálu

Požadujeme

  • chuť učit se novým věcem
  • komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • vše ostatní se u nás naučíte

Nabízíme

  • mzda 28 - 30 000,- Kč
  • stravenky
  • po prvním roce 25 dní dovolené
  • výhoda menšího kolektivu
  • stabilní zázemí zavedené firmy

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Tovární 3416/42a, 400 01 Ústí nad Labem

Nástup ihned!